{\

Wielkie otwarcie!

Zapraszamy na wielkie otwarcie naszej sieci serwerów Counter-Strike 1.6 i Global Offensive. Przygotowaliśmy dla was masę promocji oraz konkursów. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Sprawdź!

Sklepik SMS

Zajrzyj do naszego sklepiku SMS. Do kupienia VIP, Premium, Rezerwacja slotów. Zapraszamy serdecznie!

Idę do sklepu!
}
Poddziały w "Forum Główne"

Sprawy Rozwojowe

Dział w pełni poświęcony naszej społeczności, ponieważ to wy budujecie Cs-Army.pl. Będą tutaj zamieszczane sukcesy i porażki, sugestie oraz bannery reklamowe.

0 Posty
Nigdy

Sprawy Użytkowników

Dział, w którym bliżej poznajemy użytkowników i rozwiązujemy ich problemy. Rozpatrujemy tutaj również pomniejsze rzeczy takie jak nieobecność, bądź zmiana nicku.

0 Posty
Nigdy

Rekrutacje

W rekrutacjach organizowany jest nabór na stanowiska, które są na pierwszym miejscu naszych potrzeb. Jeśli czujesz się na siłach... Nie wahaj się!

0 Posty
Nigdy

Konkursy / Turnieje

Trochę rywalizacji nie zaszkodzi! W konkursach motywacją są wartościowe nagrody takie jak unikatowe rangi, punkty reputacji albo materialne przedmioty nawiązujące do Cs-Army.

0 Posty
Nigdy

Redakcja Cs-Army.pl

Azyl charyzmatycznych marzycieli! Dzielą się swoją wyobraźnią, dają upust swojej kreatywności i odganiają wkradającą się nudę.

Redaktor Naczelny: pornhub
Redaktorzy: pornhub & Mamcia.

0 Posty
Nigdy

Dołącz z własnym serwerem!

Jeśli posiadasz serwer i szukasz stałego, bezpiecznego miejsca do zacumowania... To bardzo dobrze trafiłeś! Gwarantujemy swobodę działania.

0 Posty
Nigdy